• Fuar resimleri

  Fuar

  17-20 Kasım tarihlerinden Dubai Big 5 Yapı fuarındayız.

 • Fuar resimleri
 • Çeşitli Resimler

  Fuar

  Mert Yapı Moldova fuarındaydı...

 • Çeşitli Resimler
 • Fuar resimleri
Mert Fixing Systems...

Hakkımızda


1996 yılında plastik boru ve ek parçaları ihracatı ile kuruluş sürecimiz başladı.Teknolojik imkânlar ve edindiğimiz iş deneyimleri birleşerek 2006 yılında Mert Yapı Bağlantı Elemanları Sanayi ve Ticaret Limited Şirketinikurduk. Her zaman kaliteli üretim ve kaliteli ürün çeşitliliği ilkesi ile yola çıkan firmamız, son teknoloji ürünü olan makinelerve uzman kadrosuyla üretim sürecine girmiş oldu.

Mert Yapı Bağlantı Elemanları San.Tic. Ltd. Şti. kelepçe ve boru bağlantı elemanları imalatı ile faaliyet göstermektedir. Daha önce başka üreticilerden tedarik ettiğimiz vida, trifon ve trifon adaptörü 2012 yılında firmamız tarafından üretime dâhil edildi.Ayrıca 2013 yılında kelepçe lastik imalatını da kendi bünyemize dâhil ederek üretime başladık.

Firmamız Rusya, Beyaz Rusya, Ukrayna, Bulgaristan, Romanya, Moldova, Arnavutluk, Azerbaycan, Kırgızistan, Kazakistan ve bazı orda doğu ülkelerine ihracat yapmaktadır.

Misyon


Kelepçe ve boru bağlantı elemanları imalatı alanında son teknolojik imkânlar doğrultusunda üretim yapmak, kaliteden ödün vermeden yüksek müşteri memnuniyeti sağlamak, özverili, yenilikçi ve gelecek kuşaklara doğru kalıcı örnek olmak Mert Yapı Bağlantı Elemanları Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi için öncelikli hedeftir.Vizyon


Yasalara ve ahlaki kurallara uygun davranan, Türk ekonomisinin büyümesi için çalışanları ve tedarikçileriyle birlikte büyüyen, karlılığını ve verimliliğini arttıran, kendini ve ürünlerini geliştiren, kelepçe ihracatı alanında üstün başarılar elde eden bir firma olmak.